Out-of-Body Experiences - Bulgaria
Декември 18, 2014, 10:56:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: При проблеми с форума изпратете заявка с вашия IP-адрес и описание на abuse@stozher.com

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първите ми опити с нивалин и витамин B6  (Прочетена 10437 пъти)
ednoroga
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Февруари 16, 2011, 04:45:59 »

Преди 2-3 години опитах какво ли не за да имам осъзнати сънища със слаб успех до миналата седмица когато се престраших да пробвам нещо ново.По принцип аз винаги съм бил против вземането на каквито и да било медикаменти и халюционогени за постигане на изменено състояние на съзнанието и ОС.В един сайт открих интересна книжка "Advanced Lucid Dreaming - The Power of Supplements".Взех си от аптеката нивалин и витамин B6.Легнах си да спя към 22:30 преди това си навих часовника за 3:30 към толко станах взех едно хапче нивалин 5mg и 4 хапчета от витамините B-komplex добре е и преди лягане да се изядат 2 банана или храни богати на холин по лесно галантаминът минава кръвно-мозъчната бариера.Легнах си пак и започнах да броя на ум 1 аз сънувам 2 аз сънувам и така до 100 визуализирайки през това време ръцете си.
В един момент просто съня се появи беше толкова ярък никога преди това не съм имал толкова ярък сън всичко беше кристално чисто за жалост бързо се събудих след това продължих с техниката и имах няколко много ясни сънища просто невероятно е колко истинско е всичко и колко лесно е да се осъзнаеш че си в сън последния сън за първи път през живота си полетях в момента в който разбрах че сънувам само си помислих колко хубаво би било да полетя и се издигнах в нощтното небе беше толкова красиво никога не съм предполагал че мога да изпитам нещо подобно през целия си живот продължавам да го взимам но е добре да се взима през 4-5 дена за да не се привикне сега мисля да опитам и само с витамини от групата B.Ако някой има въпроси и иска да му изпратя книжката да ми пише на и мейла hchp@abv.bg или да ми остави лично съобщение тук.
Активен
Rаyfull
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 449

« Отговор #1 -: Октомври 11, 2011, 09:53:11 »

Чак сега ти видях темата  Huh? как върви сънуването?
Активен

Докато не сме на същото ниво аз (ще) съм на различно
Парадоксова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #2 -: Октомври 28, 2011, 10:40:49 »

Huh? ти добре ли си да взимаш нивалин просто ей така? Пиша ти публично, за да видят и други, че при липса на болестно състояние, т.е. ти си здрав човек, да се тровиш с нивалин...(товариш си сърцето най-малкото!!!) е просто безумие...да не говорим, че витамините Б също се натрупват в организма и ако прекалиш може да са опасни и токсични....
WTF аз летя насън от 2 годишна...толкова много летеж, че ми се вярваше че мога и наяве да полетя...та скачах от леглото пляскайки с ръце..
Не се трови!
Накрая ще взеемеш да полетиш...накъдет не трябва с тоя нивалин...
Активен
Jombo
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #3 -: Декември 19, 2011, 04:53:38 »

Вземай само натурални продукти от сорта на гъби и растения,не се трови с тия хапове...
Активен
ednoroga
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #4 -: Декември 28, 2011, 04:06:40 »

Да хора наистина нивалина е силно лекарство и с него не трябва да се прекалява.Аз го взимам един два пъти месечно и предварително съм се посъветвал с лекар мой приятел който ме увери че при такава употреба няма опасност да полетя завинаги.Нивалина е лекарство което се взима от хора болни от алцхаймер и в дости по големи количества от тези необходими за осъзнато сънуване.При мен действа и има ефект,но на мераклиите да пробват трябва да се посъветват ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ДОКТОР предварително преди да пробват
Активен
night_air
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #5 -: Октомври 24, 2013, 11:31:00 »

Хахаха..ако не ми беше противопоказно щях да пробвам Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: